Porozmawiajmy - Chcesz zaoszczędzić miejsce dzięki biurku narożnemu?

Największym problemem w małym biurze jest całkowity brak miejsca. Jeśli w biurze przebywają więcej niż dwie osoby, prawdopodobnie przez większość czasu będą one przewracać się o siebie nawzajem, a to nie służy zdrowiu i bezpieczeństwu ani produktywności.

Większość z tych problemów wynika z rodzaju mebli biurowych, jakie zdecydujesz się zastosować w małym biurze. Duże biurka zajmują oczywiście więcej miejsca, ale co z ich kształtem? Doskonałym sposobem na zaoszczędzenie trochę miejsca i uzyskanie większej przestrzeni na środku do chodzenia jest zastosowanie biurek narożnych. Te, jak sama nazwa wskazuje, mieszczą się w rogu i wyglądają świetnie.

Zobacz ten film, aby poznać kilka pomysłów na to, jak wprowadzić biurka narożne do swojego biura:

Oczywiście są też inne sposoby na odnowienie przestrzeni w małym biurze, takie jak ograniczenie bałaganu, wykorzystanie powierzchni odbijających światło, takich jak szkło, aby stworzyć iluzję większej przestrzeni, a także staranie się (w miarę możliwości) o rezygnację z papieru.

Nie da się wyczarować dodatkowych dwóch metrów powierzchni biurowej, ale można sprytnie wykorzystać to, co już się ma. Istnieje wiele różnych pomysłów, które można wykorzystać, więc sprawdź opcje mebli biurowych w Londynie, aby znaleźć inspirację na ten temat.

Czy przychodzą Ci do głowy jakieś inne sposoby na stworzenie przestrzeni w małym biurze? Odwiedź naszą stronę na Twitterze i daj nam znać!

Powiązane artykuły

Nasz partner

Firma Lobos zajmuje się kompleksową obsługą firm, oferując nie tylko najlepszej jakości urządzenia biurowe, ale również meble i artykuły biurowe. Zapraszamy do odwiedzania placówek znajdujących się w Krakowie, Tarnowie, Warszawie, Łodzi, Nowym Sączu, Rzeszowie, Katowicach i we Wrocławiu.